Gizlilik Politikaları


Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası; https://www.burdurda.com/ web sitesi için geçerlidir.

Gizliliğiniz, sizinle olan ilişkimizin önemli bir parçasıdır. Gizliliğinizi korumak, güvenli bir web ortamı sağlama görevimizin yalnızca bir parçasıdır. Hizmetlerimizin tamamında geçerli olmak üzere sitemizi kullanırken verilen bilgiler kesinlikle gizli kalacaktır. Blog veya forumda yapılan katkılar, herkesin görüşüne açıktır. Bu yüzden, lütfen başkalarıyla olan ilişkilerinizde herhangi bir, kişisel bilgi yayınlamayın. Web sitemizde, içerik yayınlama yetkisi tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu eylemlerde oluşabilecek sorunlar için sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Kişisel bilgileriniz, üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, kiralanmaz ve kesinlikle pazarlanmaz. 

Hangi Bilgiler Toplanır?

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınızdan ve web sitemize nasıl eriştiğiniz hakkında, teknik bilgiler topluyoruz. Bu bilgileri, bilgisayarınızın İnternet Protokolü (IP) adresi, bilgisayarınızın kullandığı işletim sistemi, tarayıcı (örn. Chrome, Bilgisayarınızın kullandığı Firefox, Internet Explorer veya diğer), İnternet servis sağlayıcınızın (ISS) adı, geldiğiniz web sitesinin tek düzen Kaynak Konum Belirleyicisi; (URL) ve daha sonra gideceğiniz URL ve aşağıdakiler gibi belirli işletim metrikleri web sitemizi kaç kez kullandığınızdır.

Bu genel bilgiler, sitemizin nasıl görüntülendiğini ve kullanıldığını daha iyi anlamamıza yardımcı olmak için kullanılabilir. Sitemizle ilgili bu genel bilgileri, iş ortaklarımız veya kamuoyu ile paylaşabiliriz. Örneğin, Sitemizi ziyaret eden günlük tekil ziyaretçi sayısı bilgilerini potansiyel kurumsal ortaklarla paylaşabilir veya reklam amaçlı kullanabiliriz. Bu bilgiler, sizinle iletişim kurmak veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek kişisel verilerinizi içermez.

Web sitemizin, diğer sitelerine bağlantı veya afiş yerleştirdiğimizde, bu tür içerik veya uygulamaları veya bu sitelerin gizlilik politikalarını kontrol etmediğimizi lütfen unutmayın. Yönetilen sitemiz olan Burdur'da dışındaki herhangi bir web sitesinin, gizlilik politikaları veya bilgi toplama uygulamaları için onay vermiyor veya sorumluluk kabul etmiyoruz.

Tanımlanabilir bilgiler bize aktarılırken, korumak için gereken mevcut ve en yüksek güvenlik standardını kullanıyoruz. Sunucularımızda saklanan tüm veriler, yetkisiz kullanım veya faaliyetler için güvenli bir güvenlik duvarı ile korunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslar tarafından kaybolmaya, kötüye kullanıma veya değiştirilmeye karşı korumak için her türlü çabayı göstersek de, düşük niyetli kişilerin güvenlik sistemimizi engellemenin bir yolunu bulma veya İnternet aktarımlarının her zaman bir risk olduğunu bilmelisiniz.

Gizlilik Politikamızın bölümlerini herhangi bir zamanda ve zaman zaman önceden haber vermeksizin değiştirme, ekleme veya çıkarma hakkını saklı tutarız. Bu değişiklikler, web sitemizde herkese açık olarak yayınlanacaktır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, gizlilik politikamızın tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu şartlara ilişkin devam eden sözleşmenizi teşkil eder. Gizlilik politikamızın şartlarını kabul etmiyorsanız, web sitemizi kullanmayı bırakmalısınız.