Ücretsiz Reklam

Ücretsiz Reklam

Burdur da; Esnaf firma ve işletmelere ücretsiz reklam fırsatları sunuyoruz. Firma profilinizi oluşturun, ücretsiz reklamınızı hemen ekleyin ve süresiz kullanım imkanlarından yararlanmaya başlayın. Sektörel alanda sizler için çalışıyor bilgilendiriyor ve zaman kazanmanızı sağlıyoruz. Hedefimiz ürün ve hizmetleri ihtiyaç hisseden müşterilere ulaştırmaktır. Burdur da sektörel danışmanlık kapsamında ve il genelinde firmaları destekleme faaliyetlerini sürdürmektedir. Güçlü bir alt yapıyla hazırlanan ticaret portalı müşteri dönüşlerinde büyük destek sağlar.

İşletmeler en çok zaman kaybını yeni müşteri oluşturma ve yeni işlere yelken açma aşamasında harcamaktadır. Araştırmalarımıza göre öne çıkan firmalar ile geride kalan firmalar arasında açık ara fark bulunmaktadır. Gerek hizmet verdiğimiz yerler gerekse tanımadığımız firmalar arasında bu farkın neden oluştuğunu ve bu sorunun nasıl yok edileceği hakkında yapılan çalışmaları tamamlamış durumdayız.

Burdur’da Sektörel Danışmanlık Hizmeti Vermekteyiz

Yeni müşteri edinme veya pazar oluşturma aşamasında kaybettiğiniz zamanı kazanma şansınız her zaman vardır. Fakat burada çelişkiye düştüğümüz durumlar var, işletmeler zaman kazanacakları bölümlere bir kuruş dahi yatırım yapmamaktadır. Bu aşamaları sürekli ücretsiz reklam yaptırma peşine düşenler hiç bir zaman verim alamayacaklarını bilmemektedirler. Ücretsiz yapılan işlerden ne kadar müşteri dönüşü sağlayabilirsiniz? Oysa işinize ayda küçük bütçeler karşılığında büyük iş dönüşleri sağlayabilirsiniz.

Şimdi firmalara müşteri dönüşlerinde zaman kazanmanın yıllık ciroya nasıl yansıdığından bahsetmek istiyoruz. Bir alışveriş firması işini İnternet’e taşımak ve daha çok görünmek için çalışmalara başlar. Bu çalışmayı kendi bünyesinde yeterli bilgiye sahip olmadan ücretsiz reklam ve deneme yanılma yöntemi ile yapmak için büyük çaba sarf eder. Başarılı olma ihtimali var mı? Elbette yok hatta sıfır diyebiliriz. Bu uğraşı tam olarak bir yıl sürer ve sonuç alınamaz. Firmanın dolaylı aramaları neticesinde Burdur‘da ekibi karşısına çıkar, sorunlarını ve yaşadıklarını bir bir anlatır. Bu durum karşısında firması ve sektörü için kapsamlı analiz sonrasında bilgi verileceği kendisine vurgulanır.

Ücretsiz reklam ile rekabet edemezsiniz!

Başvuran firmanın analizleri detaylı yapılır ve firmaya aktarılır. Firma çalışmaların yapılmasını kabul eder ve başlanır. Başlandıktan sonra ki ilk yıl cirosunun tam 9 kat arttığını bizzat tarafımıza belirtir. Hatta bulunduğu sektörde ilin en başta gelen firmalar arasına girer. Bu konuda firmamızı referans olarak sizlere sunabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz reklam pazarlama ile boşa zaman harcamayın. İşiniz için küçükte olsa yatırım yapın, kendinize yaptığınız gereksiz harcamalardan kısın işinize azda olsa bütçe ayırın. Ücretsiz alanlarda imajınızı zedelemeye değmez. Çünkü müşteriler açısından firmanın imajı son derece önemlidir. Reklam, pazarlama, tanıtım ve pazar oluşturma aşamalarını profesyonel olarak yapın ve bu alanları önemseyin. Siz bu alanları önemsemediğiniz sürece bahsedilen bu alanlarda sizin firmanızı önemsemeyecektir. UNUTMAYIN!

Sektörel danışmanlık kapsamında yazılarımız devam edecektir. Reklam Ajansları

Burdur firmaları ve iş dünyasının işlerinde başarılar dileriz.

30 Kasım 2018 / by / in

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir