SCS Web Tasarım Hizmetleri

Merkez Burdur
Yayınlanan 22 Ağustos 2021 / 3868
SCS Web Tasarım Hizmetleri
Kategori : Web Tasarım
İlçe : Merkez
Telefon : 0 850 304 4 033

Burdur web tasarım ekibimizin amacı, sizleri bir adım öteye taşımak, web sitesi olan herhangi bir kişi veya kurum olmak yerine, web sitesini bir iletişim ve ticaret aracı olarak kullanabilen bir kurum olmanızı sağlamaktır. Burdur web tasarım firması olarak sizlere özenli tasarıma sahip, kullanımı kolay, en yeni teknolojilerle amacına uygun tasarlanmış, burdurda seo uyumlu site tasarlama, sağlam kodlama altyapısına sahip, tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda sorunsuzca çalışabilen web siteleri tasarlamakta, hazırlamakta ve desteğini vermekteyiz.

Burdur web tasarım ne yapar?

Dinamik-içerik Yönetim Sistemi ile güçlendirilmiş, tüm İnternet tarayıcıları ile uyumluluk, Cross Browser sağlayan, güncel web ve internet teknolojileri (HTML5/CSS3)ile oluşturulmuş, güçlü ve sağlam (BurdurSEO altyapısına sahip, özgün arayüz tasarımı ve kullanıcı dostu, mobil uyumlu (Responsive), güçlü ve hızlı bir sunucu (hosting)’e sahip bir internet sitesi

Burdur Web Tasarım hizmetimizde, web siteniz sizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde özel olarak hazırlanır. Ziyaretçilerinizin web sitenizdeki deneyimleri geri dönüşlerini etkileyeceğinden, web sitenizde aradıkları bilgilere en hızlı yoldan ve kolayca ulaşmaları amaçlanır.

Bizler Burdur Web Tasarım olarak, ziyaretçilerinizin potansiyel müşterilerinize dönüşmesi için web sitenizin tasarımı konusunda özenle çalışıyoruz. Web sitenizden olumlu geri dönüşler almanız ve memnuniyetiniz, çözüm ortağınız olarak bizim için de başarı anlamına gelmektedir. Bu doğrultuda web sitenizi kendi işimiz gibi benimsiyor ve önemsiyoruz. Çünkü Burdur Web Tasarım ailesi, bir takım olarak başarıyı ve memnun müşterilere sahip olmayı çok önemsiyor.

İşletmenizi hedefine ulaştırın!

Mobil kullanım için tasarlanmamış web siteleri,yani mobil uyumlu olmayan web siteleri  ziyaretçileri olumsuz yönde etkilediği gibi ayrıca ürün veya hizmetinizi doğru bir şekilde tanıtmanızı da engelleyecektir. Günümüzde İnternet kullanıcıları artık sadece ofis veya ev bilgisayarlarından İnternet’e erişmiyor. Aksine mobil cihazların İnternet tarayıcıları her an, her ortamda daha fazla kullanılarak İnternet erişimi yapılıyor. Mobil site uyumluluğu da tam bu noktada ele alınması gerek önemli bir konu halini alıyor.

Burdur web sitesi tasarım ekibi, deneyimimizle web sitenizin hayata geçirilmesine katkıda bulunmak ve değerli referanslarımız arasında sizleri de görmek için sabırsızlanıyoruz. Tanışmak ve web sitenizin geleceğini tasarlamak için bizi arayabilirsiniz.

Her projemiz tamamlandığında hizmet bizim için aslında yeni başlıyor. Sektörümüzün en büyük problemlerinden biri olan müşteriye destek sunma ve sorunlara çözüm üretme konusunda daha hassas bir yaklaşıma sahibiz.

Memnun edilmiş müşteriye sahip olmanın ve web tasarım sektöründe yer alarak kaliteli hizmetler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Hosting ihtiyaçlarınızda kalıcı çözümler üreterek İnternet ortamında başarılı olmanızı sağlıyoruz.

Ayrıca; Haber sitesi, blog, pazarlama sitesi, seo kapsamlı reklam sitesi yapımı

İncelemeler
5
Toplam puan 1 GÖZDEN GEÇİRMEK
Kalite: Güven: Hizmet:
İnceleme bırak
Kalite: Güven: Hizmet: