Pozitif Elektrik Aydınlatma

Bağlar Mahallesi İbrahim Zeki Burdurlu Caddesi No:28/B Burdur
Posted on 29 Kasım 2018 / 4966

Pozitif elektrik aydınlatma » Uluslararası standartlarda hazırladığımız elektrik projeleri kapsamında verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinde burdurda sürdürülebilirlik ve verimliliğe azami özen gösteriyoruz. Uyguladığımız projelerde; Enerji verimliliği, enerji kalite ve sürekliliği, iç mekan konforu, insan hayat kalitesi ve güvenliğine en üst seviyede önem vermekteyiz. Alanında uzman pozitif ekibimizle projelerinize değer katmaya hazırız. Pozitif elektrik olarak elektrik projesi, elektrik proje danışmanlık, enerji talep, elektrik panoları, pano bakım, kompanzasyon, burdur elektrik arıza ve teknik servis hizmetleri.

Projelerinize konfor ve ergonomi katan gelişmeleri yakından takip ediyor, projelendiriyor ve uyguluyoruz.

Pozitif Elektrik » Aydınlatma Elektrik ve Avize Çeşitleri

Burdur Elektrik » Pozitif elektrik aydınlatma olarak; kendi bünyemizde bulunan uzman personelimizle çalışıyoruz. Taşeron tercih etmiyoruz. Güçlü saha ekibimizle projelerinize değer katıyoruz. Elektrik proje taahhüt, aydınlatma, akıllı binalar, otomasyon sistemleri ve elektrik işleri kapsamında bulunan tüm konularda projelerinizde yer almamız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Elektrik aydınlatma konusunda sıradan değil, sıra dışı hizmetler sunuyoruz! Tüm yapılar için ciddi önem arz eden elektrik panoları; Can güvenliği, iş güvenliği, işçi sağlığı ve iş süreçlerinin kesintisiz sürdürülebilmesi açısından bakıma ihtiyaç duymaktadır. Zamanında yapılmayan bakımlar, telafisi zor kayıplara neden olabilmektedir. Ülkemizde bu ihmallerden kaynaklı çok sayıda can ve mal kaybı yaşanmaktadır.

Bu sebeple temel hedefimiz yatırım ve süreklilik olmuştur. Pozitif elektrik olarak öncelikle; Güven, kalite, gerçekçi çözümler üretiyor, uluslararası standartlara uygunluk ilkelerini benimsiyor ve bu ilkeler doğrultusunda sizlere hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Bu konularda ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.

Kategori : Elektrik
İlçe : Merkez
Telefon : 0 248 999 19 86
Pozitif Elektrik Aydınlatma
Kategori : Elektrik
İlçe : Merkez
Telefon : 0 248 999 19 86
Reviews
5
Total Score 1 REVIEW
Kalite: Güven: Hizmet:
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: