Pozitif Elektrik Aydınlatma Bağlar Mahallesi İbrahim Zeki Burdurlu Caddesi No:28/B Burdur
Kayıt Tarihi 29 Kasım 2018 / 239
Pozitif Elektrik Aydınlatma
Sektör : Elektrik
İlçe : Merkez
Telefon : 0 248 999 19 86

Burdur’da, projelerinize değer, konfor ve ergonomi katan gelişmeleri yakından takip ediyor, projelendiriyor ve uyguluyoruz. Uluslararası standartlarda hazırladığımız elektrik projeleri kapsamında verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinde sürdürülebilirlik ve verimliliğe azami özen gösteriyoruz. Uyguladığımız projelerde enerjinin verimliliği, enerji kalite ve sürekliliği, iç mekan konforu, insan hayat kalitesi ve güvenliğine en üst seviyede önem vermekteyiz. Alanında uzman ekibimizle projelerinize değer katmaya hazırız. Pozitif elektrik aydınlatma Burdur’da…

Pozitif Elektrik Aydınlatma

Burdur’da; Pozitif elektrik aydınlatma olarak; kendi bünyemizde bulunan uzman personelimizle çalışıyoruz. Taşeron tercih etmiyoruz. Güçlü saha ekibimizle projelerinize değer katıyoruz. Elektrik proje taahhüt, aydınlatma, akıllı binalar, otomasyon sistemleri ve elektrik işleri kapsamında bulunan tüm konularda projelerinizde yer almamız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sıradan değil, sıra dışı hizmetler sunuyoruz !

Tüm yapılar için ciddi önem arz eden elektrik panoları, can güvenliği, iş güvenliği, işçi sağlığı ve iş süreçlerinin kesintisiz sürdürülebilmesi açısından bakıma ihtiyaç duymaktadır. Zamanında yapılmayan bakımlar, telafisi zor kayıplara neden olabilmektedir. Ülkemizde bu ihmallerden kaynaklı çok sayıda can ve mal kaybı yaşanmaktadır. Bu sebeple temel hedefimiz yatırım ve süreklilik olmuştur. Pozitif elektrik olarak öncelikle güven, kalite, gerçekçi çözümler üretiyor, uluslararası standartlara uygunluk ilkelerini benimsiyor ve bu ilkeler doğrultusunda sizlere hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bu konularda ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.

Elektrik Malzemeleri
Avize Çeşitleri

Elektrik Proje
Elektrik Taahhüt
Elektrik Projeleri
Proje Danışmanlık
Enerji Talep
Elektrik Panoları
Elektrik Pano
Periyodik Pano Bakım
Kompanzasyon
Elektrik Teknik Servis

Burdur'da
    Yorumlar
    Henüz yorum ve değerlendirme yok, neden ilk yorumcu olmayasınız?
    Bir Değerlendirme Yapın
    Kalite: Güven: Hizmet: