Pozitif Elektrik Aydınlatma

Bağlar Mahallesi İbrahim Zeki Burdurlu Caddesi No:28/B Burdur
Yayınlanan 29 Kasım 2018 / 5018
Pozitif Elektrik Aydınlatma
Kategori : Elektrik
İlçe : Merkez
Telefon : 0 248 999 19 86

Pozitif elektrik aydınlatma, uluslararası standartlarda hazırlanan elektrik projeleri kapsamında verilen danışmanlık hizmetlerinde burdurda sürdürülebilirlik ve verimliliğe azami özen göstermektedir. Uygulanan projelerde; Enerji verimliliği, enerji kalite ve sürekliliği, iç mekan konforu, insan hayat kalitesi ve güvenliğine en üst seviyede önem vermekteyiz.

Alanında uzman pozitif ekibimizle projelerinize değer katmaya hazırız. Elektrik projesi, proje danışmanlık, enerji talep, panolar, pano bakım, kompanzasyon, arıza ve teknik servis hizmetleri sunulmaktadır. Projelerinize konfor ve ergonomi katan gelişmeleri yakından takip ediyor, projelendiriyor ve uyguluyoruz.

Burdur Pozitif Elektrik, Aydınlatma Elektrik ve Avize Çeşitleri

Burdur‘da elektrik aydınlatma olarak; Kendi bünyemizde bulunan uzman personelimiz ile çalışıyor taşeron tercih etmiyoruz. Güçlü saha ekibimizle projelerinize değer katıyoruz. Proje taahhüt, aydınlatma, akıllı binalar, otomasyon sistemleri ve arıza işleri kapsamında bulunan tüm konularda projelerinizde yer almamız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Aydınlatma konusunda sıradan değil, sıra dışı hizmetler sunuyoruz!

Tüm yapılar için ciddi önem arz eden panoları; Can güvenliği, iş güvenliği, işçi sağlığı ve iş süreçlerinin kesintisiz sürdürülebilmesi açısından bakıma ihtiyaç duymaktadır. Zamanında yapılmayan bakımlar, telafisi zor kayıplara neden olabilmektedir. Ülkemizde bu ihmallerden kaynaklı çok sayıda can ve mal kaybı yaşanmaktadır.

Aydınlatma ve Avize Seçenekleri Konusunda İşletmemize Bekliyoruz.

Pozitif elektrik olarak öncelikle; Güven, kalite, gerçekçi çözümler üretiyor, uluslararası standartlara uygunluk ilkelerini benimsiyor ve bu ilkeler doğrultusunda sizlere hizmet vermeye özen gösteriyor.

Son yıllarda avizeler oldukça gelişti ve geleneksel düşünmenin ötesine geçti! Avize aydınlatmasının çok yönlülüğü, resmi odaların ötesine geçmesini sağladı. Sadece çarpıcı bir görsel merkez parçası olarak değil, aynı zamanda bir oda için ana aydınlatma kaynağı olarak tercih edildi.  Eşsiz, sıradışı ve eğlenceli bir avize, tüm odanın tonunu belirleyebilir ve çevresini güzelleştirebilir. Günümüzün ev dekor stillerinin genişliğini kapsayan, gerçekten seçkin bir avize çeşitliliğine sahibiz.

Bu konularda ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.

İncelemeler
5
Toplam puan 1 GÖZDEN GEÇİRMEK
Kalite: Güven: Hizmet:
İnceleme bırak
Kalite: Güven: Hizmet: