Pamuş Ev Yapımı Yemekler

Menderes Mahallesi Kemal Solmaz Caddesi Merkez Burdur
Posted on 23 Ekim 2018 / 4573
Pamuş Ev Yapımı Yemekler
Kategori : Ev Yemekleri
İlçe : Merkez

Çay saatlerinin vazgeçilmez lezzetleri arasında olan el açması gözleme nasıl yapılır sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Doğal malzemelerle hazırlanmış köy kahvaltısını çağrıştırır, bazılarımız için çayın yanına hazır yufkadan kısa sürede hazırladığı sıcacık lezzette olabilir. Kimimiz, Göller Bölgesi usulü zeytinyağlı sever, bazılarımız için kıyma kaşar lezzet katacak ne varsa doldurur. Zaman bulamayan ev hanımları için başlattığımız ev yapımı yemek tarzı yiyeceklerden sipariş vererek zaman kazanabilir, doğal lezzetlerden yararlanabilirsiniz.

Ev Yapımı Yemek Çeşitleri ve Gözleme

Mutfaklarımızın vazgeçilmezidir gözleme, içini onlarca şeyle doldurursun ayrıca ilham verir.
Tabi herkes yapamaz ve kısaca özetler bizi. Ayrıca gözlemenin en güzelini büyükler bilir ve yaparlar.

Gözleme, hamurun içine damak tadına göre iç harcı konan, damak tadınıza lezzet kazandırmaya ne dersiniz? Ev’de yapılan çeşitlerine mantar, közlenmiş patlıcan, ıspanak patates ve peynir konularak yapılır. Eskiden saclarda arkalı önlü pişen hamur işlerinin en popüler yiyecekleri arasında olmasına rağmen zaman zaman yiyerek popülerliğini korumasını sağlarız. Ev yapımı yemek ihtiyaçlarınız doğal haliyle harici katkı madde kullanılmadan hazırlanarak ve adrese teslim edilir. Gözlemelerimiz, Ispanaklı, Peynirli, Patatesli olarak hazırlanır.

Ev yapımı yemek çeşitlerinden sipariş verebilirsiniz.

Gözlem çeşitleri; Peynirli, Patatesli, Ispanaklı Börek Çeşitleri; Sigara Böreği Dolma ve sarma çeşitleri isteğe bağlı pişirilmiş veya pişirilmemiş şekilde hazırlanır. Kek Çeşitleri; Çikolatalı Kek, Sade Kek, Cevizli Kek Yukarıda belirttiğimiz yemek çeşitlerini sipariş üzerine adrese teslim hazırlayabiliriz. İş yerleri istediğinde rutin olarak hazırlanır belirlenen gün ve saatlerde teslim edilir. Sürekli olarak talep edebilir ve sipariş verebilirsiniz.
Listemizde bulunan yiyecekleri hazırladıktan sonra istenilen adrese teslim etmekteyiz.
Fiyatlar hazırlanmaktadır. Telefonla irtibat kurarak fiyat bilgisi edinebilirsiniz.
Reviews
5
Total Score 1 REVIEW
Kalite: Güven: Hizmet:
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: