Arslan Oto Kurtarma

Küçük Sanayi Sitesi Mehmet Kaya Caddesi No: 22 Burdur
Yayınlanan 14 Şubat 2018 / 3758
Arslan Oto Kurtarma
Kategori : Hizmet
İlçe : Merkez
Telefon : 0 248 252 84 54

Aracınızla yolda mı kaldınız ? Hiç dert etmeyin arayın acil kurtarma hizmetlerimizden yararlanın.  Arslan Oto Kurtarma Çekici ve Acil Yol Yardım Hizmetleri olarak Burdur geneline hizmet vermekteyiz. Kazalı veya arızalı araçları istediğiniz yere çekiyoruz. İhtiyaç durumunda telefonlarımızdan ulaşmanız yeterlidir. Araç yardımı almanızın en büyük avantajı seyahat halinde iken karşınıza çıkacaktır. Hiç beklemediğiniz bir anda aracınız arıza yapabilir. Uzun uğraşlara gerek kalmadan oto kurtarıcı veya oto çekici hizmeti sunan yol yardım firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Sizden konum bilgisi alınır ve yardımın en kısa süre içinde gelmesi sağlanır.

Burdur Oto Kurtarma ve Yol Yardım

Oto kurtarma; yolda yardıma ihtiyacı olan motorlu araçların güçlü vinç makineleri ile bulunduğu bir yerden başka bir yere taşınma işlemine denir. Yol yardımına ihtiyacı olan kişiler araç kurtarıcı ekibimiz ile iletişime geçer ve yardım ister. Sonrasında araç kurtarma ekibimiz en kısa sürede olay yerine gelerek gerekli işlemleri yapar. Acil Oto Kurtarıcı ve Yol Yardım Hizmetleri Acil oto kurtarıcı hizmeti meydana gelmiş kaza; Arıza ve yaşanan herhangi bir aksaklık durumunda aracınızın ve sizin trafikte içine düştüğünüz sıkıntılı durumdan kurtarmak maksadıyla sunulan bir hizmettir. Araç kurtarma ekibi yanınıza gelmeden önce; herhangi bir kaza durumlarında ilk olarak kendi güvenliğinizi sağlamalı ve daha sonra çevrenin güvenliğini uyarı levhası asarak sağlamalısınız. Bu şekilde başka kazaların olmasını önleyebilirsiniz. Burdur Firmaları arasında en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Burdur Oto Kurtarma Çekici ve Yol Yardım Hizmetleri

Burdur’da – Acil durumlarda oto kurtarıcı çekici ile profesyonel çekici hizmeti sunarken; Yol yardım ekibi ile de araçlarınızda oluşan hafif arıza durumlarına gerekli müdahalenin yapılmasını sağlıyoruz. Yolda mı kaldınız, aracınızda çözemediğiniz bir arıza mı oluştu hemen bizi arayın ekiplerimiz hemen yanınızda olsun! Bu sunduğumuz hizmetlerin yanında araçların bakım servis işlerini de profesyonel bir ekip ile yürütüyoruz. Burdur’da sunduğumuz bu hizmetleri kaliteden ödün vermeden ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile sürdürüyoruz. Siz de Arslan Oto Kurtarma Servis hizmetlerini tercih edebilir güvenli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Acil oto kurtarma hizmetlerimizden iletişim adresini kullanarak 7/24 faydalanabilirsiniz.

Siz emniyetinizi alın biz gerekeni yaparız.

İncelemeler
5
Toplam puan 1 GÖZDEN GEÇİRMEK
Kalite: Güven: Hizmet:
İnceleme bırak
Kalite: Güven: Hizmet: