Meşhur Şişçi Kadir

Özgür Mahallesi Cümbüşlü Caddesi No: 35 BURDUR
Posted on 4 Ağustos 2018 / 4382

Burdur da 1985 yılından bu yana şiş köftenin lezzetini müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız. Burdur şiş denince Şişçi Kadir’in yeri diyerek gelen müşterilerimize ayrıca şükranlarımızı sunarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle meşhur Burdur Şiş köftede başarıyı yakalamanın kolay olmadığını hatırlatmak isteriz. Herkes ızgarada şiş yapabilir fakat Burdur şişin gerçek lezzetini tutturamaz. Bu farklılık etin tamamen hazırlama aşamasında gerçekleşmektedir. Burdur Şiş Köftede Lezzetin Adresi Şişçi Kadir…

Burdur üzümlü parkın yanında bulunan işletmemize gelerek veya paket servis hizmetimizi kullanarak Burdur ızgara şişin lezzetinden tadabilirsiniz. İşletmemizin her aşamasında hijyen kuralları geçerliliğine dikkat ederek doğal ürünlerin kullanımına özen göstermekteyiz. Çünkü insan sağlığı her zaman ilk şartımız olmuştur.

Uzun yıllar hizmet verdiğimiz işletmemizde sağlık koşullarında üretim yaparak müşterilerimize sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin en başında para kazanmaktan önce insan kazanmak gelmektedir.

Şişçi Kadir de, Burdur Şiş Nasıl Hazırlanır?

Burdur Şiş köfte malzeme olarak sadece dana etinden yapılır. Dana etinin de her kısmından yapılmaz. Dananın kaburga etinden özenle seçilmiş olması ve etin sinirsiz olması gerekmektedir. Sinirsiz kaburga eti temin edildikten sonra 10 kg ete 300 gr gelecek şekilde kuyruk yağı ilave edilerek lezzetinin artması sağlanır.

Kıymanın hazırlanmasından pişme aşamasına kadar itina ile hazırlanan Burdur usulü siş son derece lezzetli olup damak tadınızda unutulmayacak şekilde kalır. Çünkü herkes bu ızgaraya istenilen damak tadını veremez. Burdur ızgara şiş köfte için en önemli püf nokta, iç kısımlarının (ala sulu) az pişmiş olmasıdır. Birkaç dakika içinde pişen köfteler ocaktan alınır. Pide ile şişten çıkarılarak servis yapılır.

Canınız Burdur şiş çektiğinde mekanımıza gelerek sıcak sıcak ızgara yemenin keyfine varabilirsiniz. Müşterilerimize sunulan her gıda ürününün doğal olmasına özen göstermekteyiz. Çünkü doğal olmayan hiç bir ürünün lezzetinin olmayacağını çok iyi biliyoruz. Şişçi kadirin doğal ürünlerinden bir kez tadın sonrasında eşinize dostunuza tavsiye edin.

Her gün Sabah 08:00 ‘den Akşam 21:00’e kadar açığız.

Yemekler; Burdur ŞİŞ, Kıymalı pide, kaşarlı ve Peynirli Pide, Tavuk Şiş, Adana Şiş, Kuşbaşı Şiş, Çorba ve Tatlı çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Şimdiden afiyet olsun…

Kategori : Lokanta
İlçe : Merkez
Telefon : 0 248 212 47 20
Meşhur Şişçi Kadir
Kategori : Lokanta
İlçe : Merkez
Telefon : 0 248 212 47 20
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: