Meşhur Şişçi Kadir

Özgür Mahallesi Cümbüşlü Caddesi No: 35 BURDUR
Yayınlanan 17 Ağustos 2021 / 4492
Meşhur Şişçi Kadir
Kategori : Lokanta
İlçe : Merkez
Telefon : 0 248 212 47 20

Burdur şiş köftede lezzetin adresi şişçi Kadir olarak 1985 yılından bu yana şiş köftenin lezzetini müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız. Burdur şiş denince Şişçi Kadir’in yeri diyerek gelen müşterilerimize ayrıca şükranlarımızı sunarız.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle meşhur Burdur Şiş köftede başarıyı yakalamanın kolay olmadığını hatırlatmak isteriz. Burdur şişin gerçek lezzetini herkes tutturamaz. Bu farklılık etin tamamen hazırlama aşamasında gerçekleşmektedir.

Meşhur Şişçi Kadir

Meşhur Şişçi Kadir, üzümlü parkın yanında bulunan işletmemize gelerek veya alo paket servis hizmetini kullanarak Burdur ızgara şişin lezzetinden tadabilirsiniz. İşletmemizin her aşamasında hijyen kuralları geçerliliğine dikkat ederek doğal ürünlerin kullanımına özen göstermekteyiz. Çünkü insan sağlığı her zaman ilk şartımız olmuştur.

Uzun yıllar hizmet verdiğimiz işletmemizde sağlık koşullarında üretim yaparak müşterilerimize sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin en başında para kazanmaktan önce insan kazanmak gelmektedir.

Burdur Şiş Nasıl Hazırlanır?

Burdur Şiş köfte malzeme olarak sadece dana etinden yapılır. Dana etinin de her kısmından yapılmaz. Dananın kaburga etinden özenle seçilmiş olması ve etin sinirsiz olması gerekmektedir. Sinirsiz kaburga eti temin edildikten sonra 10 kg ete 300 gr gelecek şekilde kuyruk yağı ilave edilerek lezzetinin artması sağlanır.

Kıymanın hazırlanmasından pişme aşamasına kadar itina ile hazırlanan Burdur usulü siş son derece lezzetli olup damak tadınızda unutulmayacak şekilde kalır. Çünkü herkes bu ızgaraya istenilen damak tadını veremez.

Burdur ızgara şiş köfte için en önemli püf nokta, iç kısımlarının (ala sulu) az pişmiş olmasıdır. Birkaç dakika içinde pişen köfteler ocaktan alınır. Pide ile şişten çıkarılarak servis yapılır.

Her gün Sabah 08:00 ‘den Akşam 21:00’e kadar açığız.

Yemek Menüsünde; Burdur ŞİŞ, Kıymalı pide, kaşarlı ve Peynirli Pide, Tavuk Şiş, Adana Şiş, Kuşbaşı Şiş, Çorba ve Tatlı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Meşhur şişçi Kadir, şimdiden afiyet olsun…

İncelemeler
Henüz yorum yok, neden ilk siz olmayasınız?
İnceleme bırak
Kalite: Güven: Hizmet: