Kaplan Tuhafiye Giyim

Pazar Mahallesi Kadayıfçı Sokak No:1 Burdur
Kayıt Tarihi 6 Eylül 2018 / 2695

2016 kreasyonunda bir o kadar şık kıyafetler var ki, büyüleyici güzellikte olacağınıza dair şüpheniz kalmasın.  Eşinize de şık bir damatlık gerekir, uygun takımın sizinle bir bütün olması uygun olur. Her bütçeye uygun düğününüzü güzelleştirecek beyaz incileri Kaplan Tuhafiye de bulabilirsiniz

Burdur’da Gelinlik veya damatlık nereden, nasıl, kaç liraya alınır? 

Uçuşan etekler, baharı karşılamaya hazır triko elbiseler, sezonun ruhunu yansıtan bol kesim pantolonlar ve çok daha fazlasıyla bahar için şimdiden dolabını yenilemeye başla! Baharın güneşli ve enerjik günlerinde stilini spor ayakkabıların rahatlığıyla tamamlarken, deri ceketinle stilini bir adım ileriye taşı. Sen de yeni sezon enerjisi için hazırsan Kaplan Tuhafiye Bahar Koleksiyonu, kesinlikle tam sana göre! 

Kaplan Tuhafiye & Konfeksiyon Burdur’da…

Düğün öncesi yapılacaklar listesinin kabarık olması siz damatları telaşlandırabilir. Gelin kendi giyimi, düğün süslemeleri ile uğraşıyorken size çok yardımcı olamayabilir. Damatlık seçiminden yedek çanta hazırlamaya kadar tüm konularda Kaplan Tuhafiye size yardımcı olacaktır. 

Erkek elbise takımları ve seçkin kıyafetleri mağazamızda bulabilirsiniz. Giyim çeşitlerimizi takip etmek için mağazamıza mutlaka uğrayın. 

Burdur'da
webdesign
    Yorumlar
    Henüz yorum ve değerlendirme yok, neden ilk yorumcu olmayasınız?
    Bir Değerlendirme Yapın
    Kalite: Güven: Hizmet: