Kaplan Tuhafiye Giyim

Pazar Mahallesi Kadayıfçı Sokak No:1 Burdur
Posted on 6 Eylül 2018 / 3871
Kaplan Tuhafiye Giyim
Kategori : Tekstil
İlçe : Merkez
Telefon : 0 248 234 01 85

2016 kreasyonunda bir o kadar şık kıyafetler var ki, büyüleyici güzellikte olacağınıza dair şüpheniz kalmasın.  Eşinize de şık bir damatlık gerekir, uygun takımın sizinle bir bütün olması uygun olur. Her bütçeye uygun düğününüzü güzelleştirecek beyaz incileri Kaplan Tuhafiye de

Burdur’da Gelinlik veya damatlık nereden, nasıl, kaç liraya alınır? 

Uçuşan etekler, baharı karşılamaya hazır triko elbiseler, sezonun ruhunu yansıtan bol kesim pantolonlar ve çok daha fazlasıyla bahar için şimdiden dolabını yenilemeye başla! Baharın güneşli ve enerjik günlerinde stilini spor ayakkabıların rahatlığıyla tamamlarken, deri ceketinle stilini bir adım ileriye taşı. Sen de yeni sezon enerjisi için hazırsan Kaplan Tuhafiye Bahar Koleksiyonu, kesinlikle tam sana göre!

Kaplan Tuhafiye & Konfeksiyon Burdur’da…

Düğün öncesi yapılacaklar listesinin kabarık olması siz damatları telaşlandırabilir. Gelin kendi giyimi, düğün süslemeleri ile uğraşıyorken size çok yardımcı olamayabilir. Damatlık seçiminden yedek çanta hazırlamaya kadar tüm konularda Kaplan Tuhafiye size yardımcı olacaktır.

Erkek elbise takımları ve seçkin kıyafetleri mağazamızda bulabilirsiniz. Giyim çeşitlerimizi takip etmek için mağazamıza mutlaka uğrayın.

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: