Kahraman Veteriner Kliniği

Bağlar Mahallesi, İbrahim Zeki Burdurlu Caddesi, Burdur Merkez/Burdur, Türkiye
Posted on 8 Ocak 2019 / 4767

Kahraman veteriner kliniği » Gelişen ve her geçen kendini yenileyen güzide kentimizde en yakın dostlarımız olan evcil hayvanlara en iyi hizmet düşüncesi ile Burdur ve çevresinde en modern klinik tasarımıyla evcil hayvan hastanesi olarak hizmet veren Kahraman Veteriner Kliniği, Veteriner Hekim Ahmet Arvasi GÜNEL tarafından kurulmuştur.

Her şeyin en iyisini hak eden can dostlar için temizlik ve dezenfeksiyon ilk planda olup sürekli sterilize edilen temiz ve hijyenik bir ortamda dikkatli ve ayrıntılı olarak özenle muayene edilir.

Geldiğiniz ilk andan itibaren minik dostlarımızın güvenilir ellerde olduğunu hissedeceksiniz.

Kahraman Veteriner Kliniği

Kliniğimizde evcil hayvan sağlığı konusunda çalışmalarımız sürekli bulunmaktadır. Kedi hastalıkları ve köpek hastalıkları konusunda edindiğimiz tecrübe ile hayvanlarınız kısa sürede sağlığına kavuşur. Veteriner kliniğimiz yalnızca evcil hayvanlara hizmet vermektedir. Evcil hayvan hastanesi kliniğinde değer verdiğiniz sevimli hayvanların sağlık kontrolleri yapılarak kısa sürede sağlığına kavuşması sağlanır.

Kedilerde Sık Görülen Bazı Hastalıklar

Kedi Nezlesi; Kedi nezlesine neden olan şey FVR virüsüdür. Belirtileri ise, bizim yaşadığımız nezleye benzer şekilde, öksürük, burun akıntısı, ateş ve iştahsızlıktır. Nezleye yakalanan kedilere genelde antibiyotik tedavisi uygulanır. Genelde erkek kedilerde görülen idrar yolu enfeksiyonu; İdrar yolu enfeksiyonları, anatomik sebeplerle daha çok erkek kedilerde görülür. Çiş yaparken zorlanma, kum kabında “s” şeklini alma ama çişini yapamama, çiş kaçırma gibi belirtileri vardır. Ayrıca idrarda kan da görülebilir. Kahraman Veteriner Kliniği

Zaman kaybetmeden tedaviye başlanmalıdır, çünkü tedavisi uzun bir zaman dilimine yayılabilir. Midenin enfekte olması sonucu gelişen mide hastalıkları; Kedilerde gastrit, bazen yanlışlıkla yutulan şeyler yüzünden bazen de virüs kaynaklı görülebilir. Bunun en önemli belirtisi yemek yedikten sonra görülen kusmadır. Hafif yiyecekler verilmeli ve yine kısa zamanda tedavi edilmelidir.

Çok sık görülen ve erken teşhis edilmesi gereken böbrek hastalıkları; Kedilerde görülen böbrek hastalıklarının en yaygın belirtileri halsizlik, kusma, idrara sık çıkma veya hiç çıkmamasıdır.

Veteriner hekim tarafından uygulanan tedavinin haricinde, yine hekim tarafından belirlenen diyete de ömür boyu uyulması gerekir. Sokağa çıkan kedilerle görülen apse; Apsenin sebebi, genelde başka kedilerin ısırığı sonucu yaşanan mikrop kapmasıdır. Isırık, deride ağrılı şişkinliğe ve kızarıklığa neden olabilir. Kedi Maması Fiyatları

Kahraman Veteriner Kliniği

Kategori : Veteriner
İlçe : Merkez
Kahraman Veteriner Kliniği
Kategori : Veteriner
İlçe : Merkez
Reviews
5
Total Score 1 REVIEW
Kalite: Güven: Hizmet:
  • Avatar
    18 Ekim 2019 at 12:19

    Güvenilir,kaliteli hizmet Ahmet bey sayesinde köpeğim yaşama tekrardan tutundu,Ahmet beyi tek geçerim güler yüzü ve samimiyeti ile veteriner hekimlere olan bakışımı değiştirdi.Teşekkürler Kahraman Veteriner Kliniği...

Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: