Kahraman Veteriner Kliniği

Bağlar Mahallesi, İbrahim Zeki Burdurlu Caddesi, Burdur Merkez/Burdur, Türkiye
Yayınlanan 8 Ocak 2019 / 4922
Kahraman Veteriner Kliniği
Kategori : Veteriner
İlçe : Merkez

Kahraman veteriner kliniği her geçen kendini yenileyen güzide kentimiz Burdur’da; en yakın dostlarımız olan evcil hayvanlara sağlık hizmeti verilmektedir. Burdur ve çevresinde en modern klinik tasarımıyla evcil hayvan hastanesi olarak hizmet veren Kahraman Veteriner Kliniği Veteriner Hekim Ahmet Arvasi GÜNEL tarafından kurulmuştur. Her şeyin en iyisini hak eden can dostlar için dezenfeksiyon ilk planda olup; sürekli sterilize edilen hijyenik bir ortamda dikkatli ve ayrıntılı olarak özenle muayene edilir. Geldiğiniz ilk andan itibaren minik dostlarımızın güvenilir ellerde olduğunu hissedeceksiniz.

Kahraman Veteriner Kliniği

Kliniğimizde evcil hayvan sağlığı konusunda çalışmalarımız sürekli bulunmaktadır. Kedi hastalıkları ve köpek hastalıkları konusunda edindiğimiz tecrübe ile hayvanlarınız kısa sürede sağlığına kavuşur. Veteriner kliniğimiz yalnızca evcil hayvanlara hizmet vermektedir. Evcil hayvan hastanesi kliniğinde değer verdiğiniz sevimli hayvanların sağlık kontrolleri yapılarak kısa sürede sağlığına kavuşması sağlanır.

Kedilerde Sık Görülen Bazı Hastalıklar

Kedi Nezlesi; Kedi nezlesine neden olan şey FVR virüsüdür. Belirtileri ise bizim yaşadığımız nezleye benzer şekilde öksürük, burun akıntısı, ateş ve iştahsızlıktır. Nezleye yakalanan kedilere genelde antibiyotik tedavisi uygulanır. Genelde erkek kedilerde görülen idrar yolu enfeksiyonu; İdrar yolu enfeksiyonları anatomik sebeplerle daha çok erkek kedilerde görülür. Çiş yaparken zorlanma kum kabında ”s” şeklini alma ama çişini yapamama çiş kaçırma gibi belirtileri vardır.

Ayrıca idrarda kan da görülebilir.

Zaman kaybetmeden Kahraman veteriner kliğininde tedaviye başlanmalıdır. Çünkü tedavisi uzun bir zaman dilimine yayılabilir. Midenin enfekte olması sonucu gelişen mide hastalıkları; Kedilerde gastrit bazen yanlışlıkla yutulan şeyler yüzünden bazen de virüs kaynaklı görülebilir. Bunun en önemli belirtisi yemek yedikten sonra görülen kusmadır. Hafif yiyecekler verilmeli ve yine kısa zamanda tedavi edilmelidir. Çok sık görülen ve erken teşhis edilmesi gereken böbrek hastalıkları; kedilerde görülen böbrek hastalıklarının en yaygın belirtileri halsizlik, kusma, idrara sık çıkma veya hiç çıkmamasıdır.

Veteriner hekim tarafından uygulanan tedavinin haricinde yine hekim tarafından belirlenen diyete ömür boyu uyulması gerekir. Sokağa çıkan kedilerle görülen apse sebebi genelde başka kedilerin ısırığı sonucu yaşanan mikrop kapmasıdır. Isırık deride ağrılı şişkinliğe kızarıklığa neden olabilir. Kahraman veteriner kiliniği evcil hayvanlar konusunda hizmet vermektedir.

İncelemeler
5
Toplam puan 1 GÖZDEN GEÇİRMEK
Kalite: Güven: Hizmet:
  • 18 Ekim 2019, 12:19 konumunda

    Güvenilir,kaliteli hizmet Ahmet bey sayesinde köpeğim yaşama tekrardan tutundu,Ahmet beyi tek geçerim güler yüzü ve samimiyeti ile veteriner hekimlere olan bakışımı değiştirdi.Teşekkürler Kahraman Veteriner Kliniği...

İnceleme bırak
Kalite: Güven: Hizmet: