Kahraman Veteriner Kliniği

Bağlar Mahallesi, İbrahim Zeki Burdurlu Caddesi, Burdur Merkez/Burdur, Türkiye
Kayıt Tarihi 8 Ocak 2019 / 2340
Kahraman Veteriner Kliniği
Kategori : Veteriner
İlçe : Merkez

Gelişen ve her geçen kendini yenileyen güzide kentimizde en yakın dostlarımız olan evcil hayvanlara en iyi hizmet düşüncesi ile Burdur ve çevresinde en modern Klinik tasarımıyla evcil hayvan hastanesi olarak hizmet veren Kahraman Veteriner Kliniği, Veteriner Hekim Ahmet Arvasi GÜNEL tarafından kurulmuştur. Her şeyin en iyisini hak eden can dostlar için temizlik ve dezenfeksiyon ilk planda olup sürekli sterilize edilen temiz ve hijyenik bir ortamda dikkatli ve ayrıntılı olarak özenle muayene edilir. Eğer sizlerde bizim gibi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Geldiğiniz ilk andan itibaren minik dostlarımızın güvenilir ellerde olduğunu hissedeceksiniz.

Kahraman Veteriner Kliniği

Kliniğimizde evcil hayvan sağlığı konusunda çalışmalarımız sürekli bulunmaktadır. Kedi hastalıkları ve köpek hastalıkları konusunda edindiğimiz tecrübe ile hayvanlarınız kısa sürede sağlığına kavuşur. Veteriner kliniğimiz yalnızca evcil hayvanlara hizmet vermektedir. Evcil hayvan hastanesi kliniğinde değer verdiğiniz sevimli hayvanların sağlık kontrolleri yapılarak kısa sürede sağlığına kavuşması sağlanır.

Kedilerde Sık Görülen Bazı Hastalıklar

Kedi Nezlesi; Kedi nezlesine neden olan şey FVR virüsüdür. Belirtileri ise, bizim yaşadığımız nezleye benzer şekilde, öksürük, burun akıntısı, ateş ve iştahsızlıktır. Nezleye yakalanan kedilere genelde antibiyotik tedavisi uygulanır. Genelde erkek kedilerde görülen idrar yolu enfeksiyonu; İdrar yolu enfeksiyonları, anatomik sebeplerle daha çok erkek kedilerde görülür. Çiş yaparken zorlanma, kum kabında “s” şeklini alma ama çişini yapamama, çiş kaçırma gibi belirtileri vardır. Ayrıca idrarda kan da görülebilir. Zaman kaybetmeden tedaviye başlanmalıdır, çünkü tedavisi uzun bir zaman dilimine yayılabilir. Midenin enfekte olması sonucu gelişen mide hastalıkları; Kedilerde gastrit, bazen yanlışlıkla yutulan şeyler yüzünden bazen de virüs kaynaklı görülebilir. Bunun en önemli belirtisi yemek yedikten sonra görülen kusmadır. Hafif yiyecekler verilmeli ve yine kısa zamanda tedavi edilmelidir.

Çok sık görülen ve erken teşhis edilmesi gereken böbrek hastalıkları; Kedilerde görülen böbrek hastalıklarının en yaygın belirtileri halsizlik, kusma, idrara sık çıkma veya hiç çıkmasıdır. Veteriner hekim tarafından uygulanan tedavinin haricinde, yine hekim tarafından belirlenen diyete de ömür boyu uyulması gerekir. Sokağa çıkan kedilerle görülen apse; Apsenin sebebi, genelde başka kedilerin ısırığı sonucu yaşanan mikrop kapmasıdır. Isırık, deride ağrılı şişkinliğe ve kızarıklığa neden olabilir. Kedi Maması Fiyatları

 • Kedi Maması
 • Köpek Maması
 • Acana Köpek Maması
 • Acana Kedi Maması
 • Orijen Köpek Maması
 • Hills Köpek Maması
 • Proplan Kedi Köpek Maması
 • Ucuz Köpek Mamaları
 • Evcil hayvanlara ait ürün ve aksesuar çeşitleri bulunmaktadır.
 
Kedi Hastalıkları, Köpek Hastalıkları ve Muhabbet Kuşu Hastalıkları konusunda muayene ve tedavi hizmetlerimiz vardır. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Burdur'da
webdesign
  Yorumlar
  Henüz yorum ve değerlendirme yok, neden ilk yorumcu olmayasınız?
  Bir Değerlendirme Yapın
  Kalite: Güven: Hizmet: