İç Görü Psikolojik Danışmanlık

Bahçelievler Mahallesi, Atatürk Caddesi No:36, Burdur Merkez/Burdur, Türkiye
Yayınlanan 30 Haziran 2021 / 4209

2013 yılında psikolojik danışmanlık mezunu olarak çıktığım bu yolda 2017 yılında uzmanlık sıfatını almış ve doktora eğitimi ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. İnsanların, yaşadığı problemler ve olumsuz deneyimlere bakış açısının önemli olduğuna inanıyoruz. Hayatta başımıza gelen her şey, bizi kendimize bakmaya davet eder ve kendine bakma cesareti gösteren herkes bu yolculukta kendi kabuklarını kırıp yeni bakış açıları keşfedebilir.

Burdur psikoloji destek çalışmalarımızın temeline bu düşünceyi alarak hizmet sunmaktayız.

Burdur Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Temel prensip olarak, (burdur) psikoloji bilimi ve etik ilkeleri dikkate alarak bireylere, ailelere ve dolayısıyla toplum psikolojisine faydalı olabilmektir. Aynı zamanda meslektaşlarımızın bilimsel temellere dayanan ve farklılık yaratan eğitimlerle bilgi ve deneyim kazanmalarını sağlamak merkezimizin kuruluş amaçlarından biridir.

İnsanların, yaşadığı problemler ve olumsuz deneyimlere bakış açısının önemli olduğuna inananıyorum. Hayatta başımıza gelen her şey, bizi kendimize bakmaya davet eder ve kendine bakma cesareti gösteren herkes bu yolculukta kendi kabuklarını kırıp yeni bakış açıları keşfedebilir. Çalışmalarımın temeline bu düşünceyi koyarak hizmet sunmaktayım.

Temel prensip olarak, psikoloji bilimi ve etik ilkeleri dikkate alarak bireylere, ailelere ve dolayısıyla toplum psikolojisine faydalı olabilmektir. Aynı zamanda meslektaşlarımızın bilimsel temellere dayanan ve farklılık yaratan eğitimlerle bilgi ve deneyim kazanmalarını sağlamak merkezimizin kuruluş amaçlarından biridir.

İşletmemizde tanılama hizmeti, ilaç kesme ve devam etme kararı, ilaç değişikiliği gibi tıbbi alanlarda herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Burdur’da psilolojik açıdan danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İncelemeler
Henüz yorum yok, neden ilk siz olmayasınız?
İnceleme bırak
Kalite: Güven: Hizmet: