İç Görü Psikolojik Danışmanlık

Bahçelievler Mahallesi, Atatürk Caddesi No:36, Burdur Merkez/Burdur, Türkiye
Posted on 12 Mart 2019 / 4207

2013 yılında psikolojik danışmanlık mezunu olarak çıktığım bu yolda 2017 yılında uzmanlık sıfatını almış ve doktora eğitimi ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. İnsanların, yaşadığı problemler ve olumsuz deneyimlere bakış açısının önemli olduğuna inanıyoruz. Hayatta başımıza gelen her şey, bizi kendimize bakmaya davet eder ve kendine bakma cesareti gösteren herkes bu yolculukta kendi kabuklarını kırıp yeni bakış açıları keşfedebilir.

Burdur psikoloji destek çalışmalarımızın temeline bu düşünceyi alarak hizmet sunmaktayız.

Burdur Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Temel prensip olarak, (burdur) psikoloji bilimi ve etik ilkeleri dikkate alarak bireylere, ailelere ve dolayısıyla toplum psikolojisine faydalı olabilmektir. Aynı zamanda meslektaşlarımızın bilimsel temellere dayanan ve farklılık yaratan eğitimlerle bilgi ve deneyim kazanmalarını sağlamak merkezimizin kuruluş amaçlarından biridir.

İnsanların, yaşadığı problemler ve olumsuz deneyimlere bakış açısının önemli olduğuna inananıyorum. Hayatta başımıza gelen her şey, bizi kendimize bakmaya davet eder ve kendine bakma cesareti gösteren herkes bu yolculukta kendi kabuklarını kırıp yeni bakış açıları keşfedebilir. Çalışmalarımın temeline bu düşünceyi koyarak hizmet sunmaktayım.

Temel prensip olarak, psikoloji bilimi ve etik ilkeleri dikkate alarak bireylere, ailelere ve dolayısıyla toplum psikolojisine faydalı olabilmektir. Aynı zamanda meslektaşlarımızın bilimsel temellere dayanan ve farklılık yaratan eğitimlerle bilgi ve deneyim kazanmalarını sağlamak merkezimizin kuruluş amaçlarından biridir.

İşletmemizde tanılama hizmeti, ilaç kesme ve devam etme kararı, ilaç değişikiliği gibi tıbbi alanlarda herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Burdur’da psilolojik açıdan danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: