Evce Ev Yemekleri

Yeni Mahalle Şehit Ersan Caddesi No: 12/5 Burdur
Yayınlanan 31 Ekim 2018 / 5304
Evce Ev Yemekleri
Kategori : Gıda
İlçe : Merkez
Telefon : 0 248 233 33 43

Evce ev yemekleri Burdur’da, sarma, içli köfte, mantı, sulu yemek çeşitleri yanında çorba, gözleme ve kuru pasta çeşitleri sunmaktadır. Evlerde yapılan yemekleri canınız çektiğinde damak tadınıza hitap eden yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Özellikle gözleme, çay saatlerinin vazgeçilmez lezzetleri arasındadır. El açması gözleme, doğal malzemelerle hazırlanmış köy kahvaltısını çağrıştırır, bazılarımız için çayın yanına hazır yufkadan hazırladığı sıcacık lezzette olabilir. Kimimiz, Göller Bölgesi usulü zeytinyağlı sever, bazılarımız için kıyma kaşar lezzet katacak ne varsa doldurur.

Evce Ev Yemekleri Burdur’da

Gözlemenin içini onlarca şeyle doldurursanız ilham verir. Ayrıca gözlemenin en güzelini büyükler bilir ve yaparlar. Gözleme, hamurun içine damak tadına göre iç harcı konan, damak tadınıza lezzet kazandırmaya ne dersiniz? Ev yemekleri çeşitlerine mantar, közlenmiş patlıcan, ıspanak patates veya peynir konularak yapılır. Eskiden saclarda arkalı önlü pişen hamur işlerinin en popüler yiyecekleri arasında olmasına rağmen zaman zaman yiyerek popülerliğini korumasını sağlarız.

Yemek ihtiyaçlarınız, doğal haliyle ve haricî katkı madde kullanılmadan hazırlanarak adrese teslim edilir. Gözlemeler, ıspanaklı, peynirli ya da patatesli olarak hazırlanır. Zaman bulamayan hanımlar için başlattığımız evde yapılan yemeklerden sipariş vererek, zaman kazanabilir ve doğal lezzetlerden yararlanabilirsiniz. Evce ev yemekleri mutfaklarımızın vazgeçilmezidir. Yakın, çevre mahallelere paket servisimiz bulunmaktadır. Evce ev yemeği çeşitlerinden sipariş verin.

İncelemeler
Henüz yorum yok, neden ilk siz olmayasınız?
İnceleme bırak
Kalite: Güven: Hizmet: