SGS Güvenlik Sistemleri

Merkez Burdur
Yayınlanan 30 Haziran 2021 / 3733
SGS Güvenlik Sistemleri
İlçe : Merkez
Telefon : 0 850 840 85 95

Burdur alarm kamera güvenlik sistemleri; En iyi insan kaynağı ile yüksek ahlaki standartlarda en iyi hizmeti vermek ilkesiyle yola çıkmıştır. Müşterileri için etkin, verimli ve yaratıcı hizmet vermenin ana gücünü insana güven kaynağının oluşturduğuna inanır. Çalışanlarına değer veren, gelişimlerine önem veren, güvenen; onları dinleyen, işbirliği yapan ve sürekli iletişim içinde olan yönetim anlayışı ile karmaşık yapılanması olmayan bir organizasyona sahiptir. Açık iletişimi, ekip ruhunu, kişisel ve mesleki gelişimi hedef alır. Etik değerlere bağlılığı, sahip olduğu insana güven kaynağına olan inancı ve standartlarda hizmet verme felsefesi ile sektöründe öncü bir kuruluştur.

Burdur Alarm Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri ekonomik sıkıntı ve krizlerin uzun sürmesi neticesinde hırsızlık olayları ve hırsızlıkların çoğalması ile birlikte önemi ciddi bir şekilde artmıştır. Günümüzde güvenlik sistemi olmayan işletme sayısı yok denecek kadar azdır. Sadece işletmeler değil konutlarda da sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Toplum malından önce gelen can güvenliği sağlama arayışı içindedir.

Alarm ve kamera sistemlerinin önemi de bu yönde artmaktadır. Bakınız Forum

Son zamanlarda iyice zirveye çıkan hırsızlık olayları toplumu canından bezdirecek duruma kadar getirmiştir. Çözüm arayışı içinde iken farklı sorunlarla karşılaşan kullanıcılara yardımcı olmak adına tavsiye olarak alarm kamera ve güvenlik sistemi sahibi olmadan önce bilgi alarak doğru ürünü kullanmaya özen gösteriniz. Güvenlik sistemleri güvenliğiniz kadar önemlidir.

HD Kamera Görüntüleme, Gece Görüş Görüntüleme ve Kayıt Cihazları

Güvenlik sistemleri, işletmelerde üretimin denetim ve kontrolü, iç-dış ve çevre güvenliğinin sağlanması için kullanılan görüntüleme sistemleridir. Görüntüleme sistemleri (IP kameralar, kutu kameralar, dome kameralar vb.), dijital kayıt cihazları (DVR), görüntülerin izlenebilmesi için monitörlerden oluşabilmektedir. Güvenlik kameralarından gelen dijital sinyaller, kayıt cihazı aracılığıyla kayıt altına alınabilmektedir. Dijital kayıt cihazları; kaydetme, geri izleme, network bağlantısı, görüntülerin dışa aktarımı için USB ara birimi ve DVD yazıcıya sahip olabilmektedir.

Güvenliğiniz bizim için önemlidir…

Vizyonumuz; Uluslararası yeniliklere açık olmak, sunduğumuz hizmetlerde başarılı sonuçlar alabilmek ve sektörüne katma değer sağlayan pazar değeri yüksek bir kuruluş olmak.

Misyonumuz; Yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak, yürütülen her çalışmada mükemmeliyetçi olmak, müşterilerimize katma değerli hizmetler sunmaktır.

Burdur Güvenlik Sistemleri İhtiyaçlarında Kesim Çözümler!

İncelemeler
5
Toplam puan 1 GÖZDEN GEÇİRMEK
Kalite: Güven: Hizmet:
İnceleme bırak
Kalite: Güven: Hizmet: