Hakkımızda

Burdur’da işletmeler için iş listeleri sağlıyor, aynı zamanda Burdur’da faaliyet gösteren işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olurken; Müşterilerinin kolayca iş hizmetleri bulmalarına yardımcı oluyoruz. Burdur genelinde güvenilir, firmalar tarafından düzenlenen ve spam içermeyen işletme listeleri sunan; Hakkımızda, en iyi çevrimiçi portal olmak için sıradışı emek harcıyoruz.

Neden Burdur’da Olmanız Gerekiyor?

Tüketiciler için: Tüketicilere herhangi bir hizmeti aramalarını sağlamak için önemli olanaklar sağlıyoruz; Bu bir yüklenici, perakendeci, serbest meslek, danışman ve diğer önemli ticari hizmetleri bulmayı içerir. Neye ihtiyacınız olursa olsun, aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolunu sunuyoruz.

İşletmeler için: Burdur ticaret rehberinde, yeni başlayanlar; Küçük ve köklü şirketlerden oluşan tüm işletme şirketleri için çevrimiçi işletme listesinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

Bu nedenle, dizinde listelenmelerini sağlamak, dikkat çekmek ve tüm Burdur’da satış fırsatları elde etmek için benzersiz bir online platform sunuyoruz.

Bölgede online arama yapanlara ve reklam verenlere mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için; Sosyal medya entegrasyonu, öncelikli arama listesi, müşteri yorumları, reklam fırsatları ve çok daha fazlasını ücretli/ücretsiz özelliklerle paketlenmiş dizin listeleri sunuyoruz.

Hakkımızda açıklamamızda güncelleme yapılacaktır…