Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Burdur Reklam Danışmanı İşletme

1 ay önce   Meslekler   Burdur   219 Ziyaret

Konum: Burdur


Reklam, insanları gönüllü olarak belli bir davranışta bulunmaya ikna etme, belirli bir düşünceye yöneltme, dikkatini bir ürün, hizmet, fikir ve kuruluşa çekmeye çalışma ve bilgi verme gibi unsurları içerir. Ayrıca, görüş ve tutum değiştirme, bir görüşü ya da tutumun benimsenmesini sağlama amacı ile oluşturulur. İletişim araçlarından, yer ya da süre satın alma yoluyla sergilenen; ya da başka biçimde, çoğaltılıp dağıtılan ve bir ücret karşılığı oluşturulduğu belli olan bir duyuru biçimidir.

Reklamın İnandırıcılığı, Sizce Nasıl Olmalıdır?

Reklam, pazar kavramının dört bileşeninden biri olan tutundurma içinde yer alır. Pazarlamanın diğer bileşenleri ürün, fiyatlandırma ve dağıtımdır. Bu yüzden iyi bir reklam tasarımı, tüketiciyi etkilemek için pek çok değişkeni bir arada kullanmaktadır. Ticari bir reklamın asıl amacı bir tüketici zihnine, bu marka ile en iyi özellikleri yerleştirme; markayı benimseme, beğenme ve diğer markalara göre çok fazla tercih edilmesini sağlama olmalıdır. Bir reklamın tüketiciye görünmeden önce çok iyi tasarlanmalı ve planlanmalıdır.

Üretilen, bir ürün ya da hizmeti, ihtiyacı olan bir kitleye ulaştırmak için güçlük mü çekiyorsunuz? Bunu, sorun etmenize gerek yok. Artık, işletme için özel tasarlanmış ve optimize edilmiş reklam seçeneği ile hedef kitleye ulaşın ve müşteri ile hemen iletişim kurun.

Ek Detaylar

//